Klientská zóna

Hledám nové kolegy

V případě zájmu nás kontaktujete na e-mail info@amfr.cz ,
nebo na telefonním čísle +420 606 727 838

Finanční a realitní poradce Full-time 50 000 - 150 000 Kč

Požadavky:
• Zkušenosti v oboru obchodní činnost ve finanční a realitní oblasti.
• Vzdělání SŠ s maturitou/VŠ.
• Čistý trestní rejstřík.
• Certifikační zkoušky (investice, uvěry, pojištění).
• Řidičský průkaz skupiny B.
• Praxe v oboru minimálně 1 rok.

Náplň práce:
• Servis a péče o stávající klienty.
• Akvizice nových klientů.
• Administrativa a sjednávání smluv.
• Vytváření finančních plánů.
• Prodej a pronájem nemovitostí.

Obchodní manažer Full-time 50 000 - 200 000 Kč

Požadavky:
• zkušenosti V oboru obchodní činnost ve finanční a realitní oblasti

• Rozvoj a podpora stávajícího týmu obchodních poradců.
• Průběžný nábor nových poradců.
• Řízení výkonnosti týmu.

Tipař 15 000 - 50 000 Kč

Co obnáší práce tipaře?
Víte o někom, kdo se chystá koupit, prodat nebo pronajmout byt, dům, chatu nebo pozemek?
Víte o někom, kdo potřebuje poradit s hypotékou, půjčkou, financováním nákupu vozidla, nebo pojištěním rodinného domu, úrazu apod ?
Doporučte nám kontakt na klienta a v případě realizace obchodu vám vyplatíme odměnu ve výši 15 % z provize realitní, nebo finanční kanceláře !
Nabízíme vám i možnost dlouhodobé spolupráce!
Tato varianta je ideální pro ty z Vás, kteří si chcete ponechat zadní vrátka v podobě současného zaměstnání, nebo jste na mateřské, v důchodovém věku, či student nebo Vás jen láká zkusit něco nového. Projdete zaškolením, kde Vás vybavíme těmi nejdůležitějšími znalostmi a základními postupy.
Vašim úkolem bude především získávání nových klientů za zajímavou provizi, vše ostatní je pak možné řešit předáním zkušenému kolegovi. Pokud Vás práce zaujme, pak můžete kdykoliv začít naplno

Požadavky : Není potřeba žádné zkoušky, certifikace, registrace u ČNB. Spolupráci navážeme na základě tipařské smlouvy.